У Кропивницькому на макулатуру зібрали 15 тонн книжок російською

У Кропивницькому на макулатуру зібрали 15 тонн книжок російською

У Кропивницькому зібрали 15 тонн книжок російською, здали їх в пункти прийому макулатури, зібрані гроші передали на купівлю машини для військових. Про це Суспільному розповіла ініціаторка збору Яна Ковальова.

Акція по збору книг тривала з вересня по грудень. Макулатуру містяни приносили в обласний центр соціально-психологічної допомоги та у супермакети, де були облаштовані полиці для збору.

Яна Ковальова сказала, вигадує різні ініціативи, щоб зібрати гроші і допомогти українській армії: «До акції долучилися школи, садочки й охочі містяни. Приносили різну літературу, здебільшого – книжки російською».

Зібране здали у пункти прийому макулатури на суму 50 тисяч гривень. Решту грошей на автомобіль доклали благодійники — одна з мереж супермаркетів.

За 1700 доларів купили УАЗ, який замовили бійці 57-ї бригади, сказала Яна Ковальова: «Вони просили найпростіше авто, щоб його можна було двома ключами відремонтувати, щоб надійне було, щоб не підвело у відповідальний момент».

Машину освятили і передали бійцям. 16 грудня вона поїхала у Бахмут. Там перевозитиме військових, боєприпаси та запчастини.

Схожі публікації