У Кропивницькому священник став блогером

У Кропивницькому священник став блогером

Священник постить у соцмережах фото з богослужінь та пропагує заняття спортом

Кропивницькому священнику Івану Верескуну – 29 років. Вісім років він віддав служінню церкви. Під час карантину почав знімати відео на християнську тематику і завантажувати їх в Instagram та TikTok. Тепер у нього більше 50 тисяч підписників.

Священник вважає, що віра має адаптуватися під сучасні потреби.

Як утилізувати освячені речі, що таке гріх, чи є заборона на татуювання і що робити, коли загубили обручку – це лише декілька питань, про які Іван Верескун розповідає у своєму блозі.

«Моя блогерська діяльність – це результат того, що в цьому є потреба людей. Мій дірект в Instagram завалений запитаннями від підписників. Я намагаюся відповісти на них, для цього знімаю відео і викладаю в ТikTok і Instagram. Але я не хочу вершити людські долі. Тому намагаюся максимально коректно відповідати на питання, аби людина сама ухвалювала рішення стосовно свого життя», – каже священник.

У своїх блогах Іван Верескун торкається теми стосунків, родини і виховання дітей. Каже, на цьому він добре знається, адже має кохану дружину при надії та семирічну доньку Варвару.

Крім священства та ведення блогу Іван Верескун викладає у недільній школі. У мирському житті чоловік їздить на самокаті і велосипеді, а також займається фізичними вправами. Любить подорожувати і захоплюється екстремальними видами спорту: спробував роуп-джампінг – стрибки з висоти з використанням альпіністського спорядження.

Джерело: Главком

Схожі публікації