У Новій Празі презентували виставку бойових прапорів

У Новій Празі презентували виставку бойових прапорів

У Новiй Празi з нагоди Дня Державного Прапора України влаштували виставку-iнсталяцiю бойових прапорiв. Виставку органiзували працiвники Новопразького будинку культури № 2 на подвiр’ї закладу.

Експонати виставки – свiдки новiтньої iсторiї України. Усi вони привезенi iз зони бойових дiй на сходi України.

Колекцiю прапорiв зiбрала герой України Яна Червона, яка загинула, захищаючи Україну. Право продемонструвати виставку унiкальних прапорiв у Новiй Празi отримав мiсцевий волонтер та активiст Олексiй Пасенко. Вiн i розповiдав вiдвiдувачам виставки про походження бойових прапорiв.

Кожен прапор на виставцi мав свою iсторiю. На них залишили свої пiдписи, побажання та малюнки учасники АТО. На одному iз них – пiдписи бiйцiв, які воювали пiд Дебальцевим. Усi вони загинули. А на iншому – пiдписи воїнiв, яким пощастило вижити на вiйнi.

Окрiм прапорiв, на виставцi представили залишки бойових снарядiв із АТО, фотографiї, особистi речi воїнiв: шеврони, нашивки, головнi убори бiйцiв рiзних вiйськових пiдроздiлiв та добровольцiв. Усi цi речi також побували у боях. На касцi, зокрема, вiдвiдувачi могли побачити слiди вiд зброї.

 

 

 

Джерело: Рідний край

Схожі публікації