У Новомиргородській громаді висловили недовіру настоятелю і парафіяльній раді УПЦ (МП)

У Новомиргородській громаді висловили недовіру настоятелю і парафіяльній раді УПЦ (МП)

Віряни Новомиргородської громади на Кіровоградщині під час зборів висловили недовіру настоятелю Свято-Миколаївського храму УПЦ (МП) Сергію Шваї та обрали нову парафіяльну раду. Як розповів один з організаторів зборів Вадим Батій «Суспільному», висловити свою позицію близько трьохсот людей прийшли до будівлі колишнього будинку культури, де наразі розміщений храм Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ.

Учасники зборів висловили недовіру парафіяльній раді і настоятелю Свято-Миколаївського храму УПЦ (МП) Сергію Шваю, натомість обрали новий склад ради та її голову. Вадим Батій уточнив, що таким чином віряни хочуть перейти до будівлі Свято-Миколаївського собору, де наразі розміщуються представники Української православної церкви (московського патріархату).

«Приміщення цієї церкви належить релігійній громаді. Ми теж зібралися та вступили до неї. Потім, коли стали її членами, проголосували за недовіру до настоятеля і парафіяльної ради. Все в рамках чинного законодавства», – розповів співорганізатор зборів. Протокол зборів направили до обласної військової адміністрації.

Гречка

Схожі публікації