У новому навчальному році продовжать показувати уроки по телевізору

У новому навчальному році продовжать показувати уроки по телевізору

Тимчасово виконуючий обов’язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що у новому навчальному році теленавчання продовжиться. Бо це допомагає донести освітню інформацію до дітей з найвіддаленіших куточків України.

За його словами, в Україні на початку минулого року було понад 600 шкіл без інтернету, а потім – 260. Зараз же таких закладів освіти лише 74, тож телеуроки для школярів продовжаться.

У МОН хочуть охопити набагато більшу аудиторію цих уроків, включно до 11 класу. А, як зазначив Шкарлет, над проблемою з доступом до інтернету вже працює Міносвіти разом із Міністерством цифрової трансформації.

Що відомо про «Всеукраїнську школу онлайн»?

Онлайн-уроки для 5-11 класів в Україні стартували з 6 квітня на час карантину. За три тижні проєкту близько 7, 1 мільйона глядачів переглянули заняття лише на ютуб-каналі МОН.

Так, 40 педагогів з Києва на час карантину фактично стали учителями для всієї України. Школярі з 5 по 11 клас дистанційно вивчали 11 предметів. Цікаво, що зйомки уроків відбувалися у Новопечерській школі міста Києва за сприянням Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій та інших партнерів.

 

Джерело: 24 канал

Схожі публікації