У Новопразькій громаді — новий сімейний лікар

У Новопразькій громаді — новий сімейний лікар

Молода, привітна та сповнена бажання допомагати людям. Саме такого лікаря пощастило отримати Новопразькій громаді. Другого серпня до колективу Новопразької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини приєдналася новий сімейний лікар — Яна Андріївна Чорноус.

Яна Андріївна родом з Олександрії. У місті вона навчалася в Олександрійському медичному училищі. Потім вирішила поглибити свої знання з медицини та вступила до університету. Вищу освіту лікар здобула у Вінницькому національному медичному університеті.

Після здобуття освіти Яна Андріївна повернулася до Олександрії набувати практичного досвіду в інтернатурі. Лікар завершила інтернатуру на базі медичного закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Коли Яні Андріївні запропонували посаду сімейного лікаря у Новопразькій громаді, вона одразу погодилася, бо завжди хотіла допомагати людям. І хоча лікар поки не знає Новопразької громади та її жителів, але прагне познайомитися. За її словами, головне у роботі лікаря — почути кожного пацієнта і докласти усіх зусиль для його одужання.

Познайомитися з привітною лікаркою та підписати з нею декларацію жителі громади мають нагоду безпосередньо у Новопразькій амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

Обирайте сімейного лікаря та будьте здорові!

Джерело: Новопразька громада

Схожі публікації