У Новопразькій ОТГ реконструювали актову залу музичної школи

У Новопразькій ОТГ реконструювали актову залу музичної школи

У Новопразькій ОТГ у дитячій музичній школі завершили масштабний проєкт реконструкцiї актової зали.

Примiщення, 1963 року, перетворилося у затишне мiсце iз сучасними меблями, технiкою та кондицiонером для ефективної роботи органiв мiсцевого самоврядування, активного громадського життя та культурного дозвiлля.

Перетворити примiщення у багатофункцiональну залу вдалося завдяки реалiзацiї проєкту за програмою «Децентралiзацiя приносить кращi результати та ефективнiсть» (DOBRE) та фiнансової пiдтримки Агентства США з мiжнародного розвитку (USAID).

Загальна вартiсть проєкту становить близько 600 тисяч гривень. Понад 45 % вiд цiєї вартості – внесок громади, iншу частину фiнансування надали мiжнароднi партнери.

За кошти проєкту провели такі будiвельнi роботи у залi: пошпаклювали та пофарбували стiни, замiнили дверi, облаштували натяжну стелю та покриття з ламiнату, замiнили плiнтуси та зробили нову сцену. Окрiм того, здiйснили необхiднi електромонтажнi роботи.

Пiсля завершення ремонту закупили новi меблi та обладнання для зали, зокрема, проєктор, комп’ютерну технiку, мiкрофони, вiдеокамеру для забезпечення вiдеоконференцзв’язку, кондицiонер.

 

Джерело

Схожі публікації