У Новоукраїнському районі постраждало 8 домоволодінь через падіння уламків «шахеда»

У Новоукраїнському районі постраждало 8 домоволодінь через падіння уламків «шахеда»

У Новоукраїнському районі Кіровоградської області сталася неприємна подія, що призвела до пошкоджень вісім домоволодінь. Внаслідок падіння уламків «шахеда» була створена комісія для оцінки збитків та ліквідації наслідків.

За повідомленням голови Кіровоградської ОВА Андрія Райковича, було знайдено альтернативне помешкання для мешканців одного з будинків, оскільки там неможливо відновити житлові умови. В іншому будинку була пошкоджена покрівля, а інші шість осель отримали незначні ушкодження.

Ця подія стала ще одним епізодом невпинної боротьби з ворожою агресією. Як повідомляє CBN, на Кіровоградщині був збитий дрон під час масованої атаки з боку Росії.

Рятувальники швидко відреагували на повідомлення про пошкоджені будинки й прибули на місце події в найкоротший термін. За допомогою особового складу 16-ої пожежно-рятувальної частини було виявлено, що один з будинків мав серйозні пошкодження, включаючи зруйновану покрівлю, перекриття та вибиті вікна. У другому будинку були вибиті 3 вікна.

На місці події було задіяно 8 рятувальників та 1 одиницю техніки 16-ої пожежно-рятувальної частини, які успішно впоралися зі своїм завданням. Роботи з ліквідації наслідків завершено, але влада продовжує надавати підтримку постраждалим сім’ям.

Схожі публікації