У Пантаївській громаді планують створити мурал

У Пантаївській громаді планують створити мурал

Пантаївська громада бере активну участь у Всеукраїнськiй арт-подiї “МОЛОДЬ inUA”, в результатi якого може отримати фiнансування на виготовлення та готовий макет муралу, – йдеться у повiдомленi Кiровоградського регiонального вiддiлення Асоцiацiї мiст України.

Нинi вже активно працює iнiцiативна група, яка за умовами конкурсу має пройти кiлька етапiв вiдбору. Перший – навчання, пiд час якого команда дiзналася про те, як пiдготувати локацiї, провести зi громадою публiчнi обговорення своєї арт-iдеї. Загальний напрямок вже визначено органiзаторами – мурал має вiдображати бачення напрямку, в якому потрiбно дiяти, щоб побудувати країну мрiї, засновану на цiнностях, важливих для молодих українок та українцiв.

В рамках проєкту планується вiдцифрувати ескiзи i виставити їх на голосування онлайн, за результатом якого програма “Мрiємо та дiємо” допоможе трьом громадам- переможцям вiдтворити їх у форматi справжнiх муралiв.

«Креативнi i талановитi молодi люди з Пантаївської громади дуже сподiваються на пiдтримку не тiльки мешканцiв громади, а й наших усiх мешканцiв областi. Iнформацiя про заходи в рамках проєкту постiйно розмiщується на офiцiйному сайтi громади i  в соцiальних. Її можна знайти i на особистих сторiнках посадовцiв, депутатiв, активiстiв i прихильникiв iдеї. Ми, навiть, iнiцiювали заохочувальнi пам’ятнi вiдзнаки для активних учасникiв процесу вiд керiвництва громади», –  зазначила Наталiя Вовченко, начальник вiддiлу розвитку територiй апарату Пантаївської селищної ради.

Перший мурал планують розмiстити в центрi селища, бiля будинку культури.  Мiнiатюри – копiї прикрашатимуть обранi працiвниками стiни примiщень  соцiальної та адмiнiстративної сфер громади.

Джерело: Златопіль

Схожі публікації