У Перемозькому мікрорайоні Олександрії відкриють молодіжний простір за підтримки ЮНІСЕФ

У Перемозькому мікрорайоні Олександрії відкриють молодіжний простір за підтримки ЮНІСЕФ

У мікрорайоні Перемога в Олександрії незабаром з’явиться новий молодіжний простір. Він розташується на першому поверсі колишнього корпусу ліцею №10 за адресою: вулиця Бориса Нечерди, 2.

«У цьому районі багато років немає комунальних закладів, де можна було б проводити заходи для юних олександрійців. Тому для міської ради стало важливим підтримати молодих людей у пошуку приміщення та його облаштуванні», — зазначили в Олександрійській міській раді.

Наразі в приміщенні триває ремонт, який планують завершити вже влітку. У просторі проводитимуть різноманітні активності для молоді, а також самі молоді люди зможуть організовувати цікаві заходи.

Новий простір створюється в межах програми «Розширення можливостей для дітей і молоді через навчання, розвиток навичок та UPSHIFT», яка реалізується ГО «СКЦ «Задзеркалля» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW. Підтримку також надають міська влада та відділ молоді та спорту.

Схожі публікації