У Попельнастівській громаді запрацювала друга поліцейська станція

У Попельнастівській громаді запрацювала друга поліцейська станція

Її відкриття пройшло у Попельнастівській територіальній громаді Олександрійського району, де впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади» розпочалося ще наприкінці 2019 року.
У заходах із нагоди відкриття станції взяли участь начальник поліції області Роман Козьяков, керівництво управління превентивної діяльності та сектору взаємодії з громадами ГУНП в області, Олександрійського районного відділу поліції, а також представники органів місцевого самоврядування та громади.
Від моменту утворення до складу Попельнастівської ТГ входило шість сіл, які у подальшому обслуговував поліцейський офіцер громади Ярослав Рябенький.
Згодом громада об’єднала 29 населених пунктів, де нині проживає понад 8,5 тисяч осіб. Враховуючи позитивний досвід роботи ПОГа та у зв’язку з розширенням території, було прийнято рішення у взаємодії з правоохоронцями про подальше впровадження нового формату роботи дільничного.
У лютому поточного року представники громади підписали з поліцією меморандум про співпрацю і партнерство, у рамках якого було придбано службовий автомобіль RENAULT DUSTER та облаштовано приміщення, оснащене всім необхідним для діяльності правоохоронця.
14 липня, у Попельнастівській громаді розпочала роботу ще одна поліцейська станція. Віднині на території працюватимуть двоє ПОГів Ярослав Рябенький та новопризначений Сергій Коробко.
Керівник поліції області Роман Козьяков подякував представникам громади за ефективну співпрацю та підтримку у впроваджені безпекових проєктів на Кіровоградщині.
На Кіровоградщині у Попельнастівській громаді запрацювала друга поліцейська станція

Схожі публікації