У Приютівській громаді хулігани знову пошкодили дорожні знаки

У Приютівській громаді хулігани знову пошкодили дорожні знаки

Впродовж останнього часу на вулицях громади регулярно фіксуються акти вандалізму, пов’язані з пошкодженням дорожніх знаків.

Зокрема, лише в цьому місяці невідомі особи пошкодили вже 5 технічних засобів регулювання дорожнього руху.

Один з таких розташований на автомобільній дорозі з інтенсивним рухом по вул. Олександрійській у смт Приютівка, яка вважається потенційно небезпечною ділянкою для пішоходів. Варто також відзначити, що цей знак працівники комунального підприємства «Водолій» Приютівської селищної ради встановили лише 14 квітня.

Селищна рада нагадує, що встановлення дорожніх знаків проводиться коштами комунального підприємства, а отже коштами платників податків. Вартість одного такого знаку становить близько 500 грн.

Якщо ви стали свідками подібних хуліганських дій, одpазу звеpтайтеся до пpавоохоpонних оpганів або селищної pади. Також, слід не забувати, що пошкодження технічних засобів pегулювання доpожнього pуху відповідно до статті 139 Кодексу Укpаїни пpо адміністpативні пpавопоpушення каpається штpафом від 340 до 850 гpивень. За викpадення знаку зловмисникам загpожує до 3 pоків позбавлення волі за статтею 185 Кpимінального кодексу Укpаїни, – йдеться на сайті ОТГ

 

Джерело: Приютівська громада

Схожі публікації