У Приютівській громаді рятувальники «ліквідовували» аварію на залізниці

У Приютівській громаді рятувальники «ліквідовували» аварію на залізниці

17 червня на території Приютівської територіальної громади відбулось тренування органів управління та сил цивільного захисту Олександрійського району щодо ліквідації надзвичайної ситуації у разі виникнення аварії на залізничному транспорті.

Відповідно до тактичного задуму навчань, на північній околиці селища Приютівка на залізничному переїзді зіткнулися потяг з вантажівкою. Внаслідок аварії  пошкоджено цистерну з хлором, відбувається витік речовини. За попередніми даними, пошкоджено одну цистерну, стався витік небезпечної хімічної речовини. Постраждалий –  водій вантажівки.

Після оголошення ввідної сили та засоби цивільного захисту Олександрійського району провели заходи з ліквідації наслідків аварії.

Так, підрозділи 2-го Державного пожежно-рятувального загону міста Олександрія здійснили евакуацію постраждалого та передали його медикам. Наклали бандаж на пошкоджене місце цистерни, здійснили осадження осередку витоку, уточнили розміри витоку.

Поліцейські забезпечили охорону місця події, медична служба надала допомогу постраждалому. Організовано роботу штабу з ліквідації надзвичайної ситуації та розроблено рекомендації щодо забезпечення безпеки населення і території в зоні проведення ліквідації аварії.

Здійснили оповіщення населення про евакуацію, оточено зону можливого хімічного забруднення та здійснили евакуацію людей, що знаходяться у зоні небезпеки. Спеціалізована служба цивільного захисту сільськогосподарських тварин і рослин провела проби повітря і надала висновки комісії ТЕБ і НС.

Після завершення навчань провели аналіз стану готовності до реагування сил та засобів цивільного захисту Олександрійського району до ліквідації з ліквідації наслідків аварії на залізничному транспорті з витоком небезпечної речовини.

Джерело: Точка Доступу

Схожі публікації