У рамках проєкту «Гарячі обіди для вимушених переселенців» роздано 4600 порцій

У рамках проєкту «Гарячі обіди для вимушених переселенців» роздано 4600 порцій

Майже два місяці 115 осіб з-поміж ВПО, що нині проживають в Олександрії, отримували безкоштовні гарячі обіди від місцевого закладу харчування – кафе «РіФ».

За час дії проєкту, з 1 грудня 2022 року до 22 січня 2023 року, виготовлено і роздано 4600 порцій. Кухарі закладу старалися, щоб обідні страви були смачні і поживні. У меню завжди були мʼясні, рибні страви, салати зі свіжих та маринованих овочів, випічка, солодощі. Щодня — новий раціон.

Для зручності людей усі порції фасувалися в одноразовий посуд. Частина порцій доставлялася в місця компактного проживання ВПО, що облаштовані на базі чотирьох ДНЗ, решта 77- видавалися безпосередньо в кафе «РіФ».

Серед тих, хто охоплений проєктом, люди вразливих категорій, а саме: особи з інвалідністю, багатодітні сім’ї, люди пенсійного віку, одинокі матусі або татусі з дітьми.

В Олександрії проєкт «Гаряче харчування для ВПО» реалізує громадська організація «Олександрійський гендерний інформаційний центр» за підтримки французької неурядової міжнародної організації ACTED у партнерстві з Олександрійською міською радою за фінансової підтримки Українського гуманітарного фонду (UHF) – Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA).

Схожі публікації