У школах Нью-Йорка почали активно боротися з електронними сигаретами

У школах Нью-Йорка почали активно боротися з електронними сигаретами

У навчальних закладах Вестчестера встановлять детектори, що працюють аналогічно детекторів диму, але вловлюють запах електронних сигарет.

Такі уловлювачі диму будуть заховані від очей студентів в секретних місцях.

Подібні пристрої вже були встановлені ​​в декількох шкільних округах США. Детектор такого роду фіксує хімікати з диму. Після чого протягом декількох хвилин спрацьовує безшумний сигнал тривоги, який повідомляє шкільну адміністрацію про порушення.

Чиновники охорони здоров’я все частіше висловлюють своє занепокоєння через те, що вейпінг поширюється серед молоді. Так, за даними департаменту охорони здоров’я штату Нью-Йорк, майже 40% старшокласників курять електронні сигарети. У проміжній школі (з шостого по восьмий клас) кількість курців зросла з 10,5% в 2014 році до 27,4% в 2018 році.

Раніше центр профілактики та контролю захворювань (CDC) США повідомив про спалах легеневих і респіраторних захворювань серед любителів вейпінга. Розслідуються понад 450 випадків, підтверджені п’ять смертей.

Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо наполягає на введенні заборони на продаж ароматизованих електронних сигарет по всьому штату.
Нагадаємо, що п’ятнадцятого вересня Куомо заборонив електронні сигарети з смаковими добавками. Указ набуде чинності через кілька місяців. Також поліція і місцевий мінохоронздоров’я посилили заходи проти продавців, які продають сигарети неповнолітнім.

Джерело

Схожі публікації