Університет у Кропивницькому безкоштовно відкрив онлайн-ресурси

Університет у Кропивницькому безкоштовно відкрив онлайн-ресурси

Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка відкриває безкоштовно всі свої онлайн-ресурси, які допоможуть у навчанні за програмами академічної мобільності для переселенців, інформує «Гречка».

Студенти, які бажають навчатися за програмами академічної мобільності педуніверситету, можуть безкоштовно отримати доступ до онлайн-ресурісів на платформі Google Classroom в корпоративному домені @cspu.edu.ua.

Своєю фахівці університету просять допомогти у плануванні індивідуальної освітньої траєкторії навчання для студентів. Для цього просять заповнити реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/DWxo9cfqVJ35c8Wt7. Якщо посилання не відкривається, можна спробувати VPN. Невдовзі на електронну пошту прийде повідомлення, в якому буде логін та пароль для входу з прикріпленим посиланням на платформу і розкладом занять

Перелік компонентів в освітніх програмах ЦДПУ, які допоможуть сформувати індивідуальну освітню траєкторію навчання:

Якщо студенти захочуть продовжити навчання в університеті за обраною освітньою програмою та отримати диплом держзразка ЦДПУ ім. В. Винниченка, то їх можна буде перевести до університету.

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати місце в студентському гуртожитку за погодженням з місцевою адміністрацією.

Уточнити інформацію можна за запитом на електронну пошту [email protected].

Схожі публікації