Уряд послабив карантин в Україні

Уряд послабив карантин в Україні

Кабінет міністрів пом’якшив обмеження адаптивного карантину на території України

Про це йдеться в постанові Кабміну.

Відтак, уряд дозволив проведення масових заходів, у тому числі в розважальних закладах та закладах громадського харчування. Однак за умови, що на одну людину буде виділено 4 квадратних метри площі будівлі, території або при заповненості на більше двох третин місць.

Тож, робота ресторанів дозволена цілодобово, а відстань між столиками зменшено з 2 до 1,5 м.

Обмеження не застосовуються, якщо у всіх учасників і організаторів заходу негативний результат тесту на коронавірус методом ПЛР або експрес-тест, який був проведений не більше ніж за 72 години до заходу, або документа, що підтверджує отримання двох доз вакцини.

У кінотеатрах та інших закладах культури дозволено приймати відвідувачів при наповненості залів не більше ніж на дві третини місць.

Також в Україні змінили критерії для встановлення «зеленої зони» карантину. Тому тепер зелений рівень епідопасності діятиме, якщо:

— кількість виявлених нових випадків інфікування на 100 тис. населення за останні 14 днів становить менше 75;

— коефіцієнт виявлення випадків інфікування (методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу) — менше 4%;

— кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу протягом останніх семи днів на 100 тис. населення становить понад 300;

— на всій території України немає регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки.

Нагадаємо, голова комітету Верховної Ради Михайло Радуцький заявив, що у Кабміну є підстави для послаблення карантину.

Джерело: Еспресо

Схожі публікації