Уряд зменшив фінансування на субсидії

Уряд зменшив фінансування на субсидії

Частину видатків держбюджету, закладених для субсидій на житлово-комунальні послуги на 2020 рік, перенаправлять на реабілітацію людей з інвалідністю.

Відповідне розпорядження прийняли 28 вересня на позачерговому засіданні Кабміну. Сума перенаправлених коштів становить 756,9 тис. грн.  Міністерство соціальної політики має погодити перерозподіл видатків, а Міністерство фінансів — внести після погодження відповідні зміни до розпису державного бюджету.

Нагадаємо, при оформленні субсидій українців чекають жорсткі перевірки. Деяких громадян можуть позбавити субсидій, а кому-то і зовсім доведеться повернути виплати. Якщо людина отримала допомогу від держави з порушеннями то повинен буде повернути всю суму назад.

Як повідомляє Міністерство фінансів, вже з нового року всі, хто буде претендувати на хоч якусь допомогу від держави, будуть проходити попередню перевірку.

Перевірка, це аналіз різних баз та реєстрів, щоб з’ясувати, чи не обманює людина держава і справді потребує допомоги.

«Мінфіну не треба виступати в ролі злого поліцейського, який наздоганяє. На етапі призначення будуть відсіяні такі виплати », – запевнив перший заступник міністра фінансів України Денис Улютін.

У Мінсоцполітики додали, що деяких громадян можуть позбавити субсидій, а комусь і зовсім доведеться повернути виплати.

Джерело

Джерело 2

Схожі публікації