В день відкриття благодійної виставки картин в Олександрії на допомогу  ЗСУ зібрали майже 4 тис. грн

В день відкриття благодійної виставки картин в Олександрії на допомогу  ЗСУ зібрали майже 4 тис. грн

27 травня в читальній залі Центральної бібліотеки Олександрійської ЦБС відбулося відкриття благодійної виставки-продажу картин Наталії Ткаченко під назвою «Олександрія – моє натхнення».

Художниця працює в різних жанрах, пише портрети,  натюрморти, пейзажі, жанрові композиції. Портрети для теперішньої експозиції – лише мала частина робіт художниці, на яких зображені відомі люди Олександрії, українські та закордонні співаки, актори. Присутні ознайомилися з творчими роботами стильної, позитивної, веселої, сповненої сил і енергії художницею Наталією Іванівною.

Всі портрети виконані дуже професійно, вони живі, теплі і точно передають характер. Наталія Іванівна малює портрети з фотографій. Точність образів, рис обличчя, погляду, думок, кольорів – усе настільки передано пензлем на картині, що ти відчуваєш, неначе ця людина поряд з тобою «в живу», як кажуть, почне розмовляти, тільки обізвись до неї.

Щирими та теплими словами подяки за надзвичайну майстерність і талант вітали Наталію Ткаченко гості презентації.

В ході відкриття виставки звучали пісні у виконанні викладачів Олександрійської дитячої музичної школи та неперевершеної Клавдії Колосовської.

Виставка благодійна, всі бажаючі мали можливість придбати будь-яку картину. Під час виставки було зібрано 3790 грн і передано керівнику координаційного центру Олександрії Ірині Кабановій. Зібрані кошти підуть на підтримку ЗСУ.

Виставка триватиме до кінця червня і кожен бажаючий зможе завітати до бібліотеки та не лише переглянути роботи Наталії Іванівни, а й придбати картину, яка сподобалася.

Схожі публікації