В Кіровоградській області посилюють карантинні заходи

В Кіровоградській області посилюють карантинні заходи

У Кіровоградській області зафіксовано перші 4 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. На самоізоляції близько 500 жителів області, які були контактували з хворими і з тими, хто повернувся в область з-за кордону.

Про це повідомив голова ОДА Андрій Балонь повідомив сьогодні, 29 березня.За його словами, всі хворі з COVID — 19 знаходяться в лікарнях під постійним контролем медиків.

Щоб не допустити масових захворювань в Кіровоградській області з сьогоднішнього дня посилюються карантинні заходи. Зокрема, тепер будуть припинятися прогулянки дітей і їх батьків на дитячих і спортивних майданчиках.

Контролювати виконання обмежень будуть поліцейські. Андрій Балонь уточнив, що особливі карантинні заходи передбачені поки тільки для Кропивницького, Долинської та Олександрівки.

Остання потрапила під посилення через жителя сусідньої Кам’янки, який проходив обстеження в місцевій районній лікарні.

«Встановлюємо максимальне коло контактних осіб, які спілкувалися з хворими. Особи, які могли мати фізичний контакт з хворими, будуть обстежені лабораторними методами і взяті під медичний нагляд строком на 14 днів, щоб попередити поширення ризиків поширення COVID-19 », — повідомила головний санітарний лікар області Надія Оперчук.

Як прокоментував Андрій Балонь, для мінімізації ризиків сьогодні протягом дня діагностику експрес-тестами проведуть всім хворим, які госпіталізовані з пневмонією. Також мобільні групи продовжують обстежувати людей, які нещодавно повернулися з-за кордону і могли ймовірно контактувати з хворими. Цим займаються спеціально сформовані мобільні групи, які працюють в кожному районі. Також, за словами голови ОДА, з сьогоднішнього дня нічної торгівлі в                        м.Кропивницький не буде — всі продуктові магазини будуть здійснювати свою роботу максимум до 22.00.

Додатково проведуть перевірки і на ринках на предмет дотримання санітарних норм і заборон.

 

Джерело

Схожі публікації