В Кропивницькому представили проєкт “Вистоїмо разом”

В Кропивницькому представили проєкт “Вистоїмо разом”

Днями в Кропивницькому відбулась регіональна презентація проєкту “Вистоїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, повʼязаного з війною”.

Зустріч пройшла у форматi круглого столу i зiбрала представникiв органiв мiсцевої влади, територiальних органiв, мiнiстерств i вiдомств України в областi, мiських рад та громадських органiзацiй, інформує Златопіль.

Модерувала захід Любов Кан, керівниця НУО “Олександрійський гендерний інформаційний центр” – регіонального партнера УЖФ в м. Олександрія Кіровоградської обл.

“Ми стикнулися із сексуальним насильством, пов’язаним з війною, ще у 2014-му році, в 2022-му році ця тематика стала ще більш актуальною, а випадків стає все більше і більше. Але, на жаль, ці люди… вони мовчать. Це і жінки, і чоловіки, і діти, і літні люди, але вони мовчать. В деяких випадках ми знаємо, що ці люди звертаються до громадських організацій. I саме тому виникла ідея через наших регіональних партнерів об’єднатись і спільно з владою досягти тих завдань, які ми ставимо перед собою”, – поділилась координаторка проєкту Українського Жіночого Фонду Олена Панченко.

В межах заходу відбулось представлення Коаліції 1325 Кіровоградщина та досвіду Кіровоградської області в реалізації регіонального Плану заходів на виконання Національного плану дій 1325.

Марина Дячук, адвокацiйниця та тренерка НУО “Олександрiйський гендерний iнформацiйний центр” – регiонального партнера Українського Жiночого Фонду в м. Олександрiя Кiровоградської областi, подiлилася досвідом локалiзацiї Нацiонального плану дiй з виконання резолюцiї Ради Безпеки ООН 1325 «Жiнки, мир, безпека» в громадах Кіровоградщини.

Захід, проведений за підтримки Європейського Союзу, завершився відкритою дискусією та обміном думками під час неформального спілкування.

Схожі публікації