В музичній школі стартував новий концертний сезон. ФОТО

В музичній школі стартував новий концертний сезон. ФОТО

Щорічно 1 жовтня вся світова спільнота святкує Міжнародний день Музики. В Олександрійській дитячій музичній школі існує давня традиція  приймати у велику музичну родину самих найменших учнів школи — підготовчого та першого класів. У 2019-2020 навчальному році велика музична родина Олександрійської дитячої музичної школи поповнилася 54 учнями нового набору.

Кожного року з нагоди цього професійного свята для колективу і учнів школи,  проводиться театралізований захід — «Посвята в музиканти».  Цей навчальний рік також не став виключенням.

1 жовтня  2019 року у великому концертному залі школи панувала приємна святкова атмосфера. Лунали щирі привітання від педагогічного колективу маленьким учням. Всі були в очікуванні чогось нового та цікавого. А на сцені панували  казкові герої – «Какофонія» та «Фальшива нота» . Ролі  цих негативних персонажів яскраво і майстерно зіграли педагогічні працівники школи. Їх герої мали намір «вкрасти» свято Музики у майбутніх юних музикантів.  «Врятувати» його під час святкового дійства допомагали  учні школи різних відділів.

Далі наступила довгоочікувана мить для найменших учнів. Їхні очі горіли бажанням стати справжніми музикантами. Невпевнено і трішки розгублено підіймались вони на сцену. Але їх хвилювання швидко перетворювалося на гордість і впевненість, тому що кожен з них отримав  членський квиток Музичного товариства – своєрідну перепустку в дивовижну різнобарвну країну під назвою «Музика».

Наприкінці свята юні музиканти  отримали солодощі від їх батьків та всього колективу школи. Хочеться вірити, що враження від побаченого і почутого на сцені у всіх глядачів залишились тільки світлими й позитивними.

Схожі публікації