В обласній книгозбірні відбулася творча зустріч із відомим олександрійським краєзнавцем

В обласній книгозбірні відбулася творча зустріч із відомим олександрійським краєзнавцем

Притягательная сила Березовки” – це назва презентованої у відділі краєзнавства ОУНБ імені  Д. Чижевського пізнавальної книжки  В’ячеслава Чебишева.

У виданні йдеться про двох поетів – Афанасія Фета та Олексія Бржеського,  про дружбу між якими ще 1922 року писав Григорій Блок.

За словами самого автора, він реалізував свою давню мрію: передрук 64 віршів нашого земляка з “Литературных вечеров Нового мира” 1900 року знайомить  читачів із творчістю  нашого земляка з Березівки Олексія Бржеського.

У книжці знайшлося місце і для його вірша “Призрак”, написаного у 1848 році, і сканованого Чебишевим із журналу “Репертуар и Рантеон”.

Про роботу над багаторічним дослідженням, автор у доступній формі розповів читачам бібліотеки, а також познайомив їх з окремими поезіями, які увійшли до книжки та відповів на запитання.

Як повідомили організатори зустрічі, незабаром на веб-сайті книгозбірні, в розділі “Цифрова фотографія” з’явиться презентована книжка Чебишева “Притягательная сила Березовки”, але вже зараз з її змістом охочі мають змогу безпосередньо ознайомитися  у відділі краєзнавства бібліотеки.

Джерело: Златопіль

Схожі публікації