В області відзначили День рятівника

В області відзначили День рятівника

17 вересня своє професійне свято відзначають працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, пов’язаних із ліквідацією надзвичайних ситуацій.
З нагоди Дня рятівника в обласному центрі відбулися урочистості, у яких взяв участь заступник голови облдержадміністрації Сергій Осінський.
Вітаючи рятівників Кіровоградщини з професійним святом, посадовець відзначив, що працівники ДСНС та інших відповідних служб постійно докладають зусиль задля порятунку найціннішого – людського життя. “Ви завжди там, де потрібні, – підкреслив посадовець. – Ми пишаємося тим, що в області працюють такі потужні підрозділи рятівників. Важко переоцінити важливість і складність вашої роботи. Дякуємо вам за відчуття спокою і захищеності, яке ви даєте жителям області”.
Сергій Осінський вручив працівникам ДСНС в області грамоти та подяки обласної державної адміністрації і обласної ради.
Під час урочистостей з професійним святом рятівників Кіровоградщини привітав начальник Управління ДСНС України в області, полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк. Він вручив працівникам та ветеранам служби нагороди та оголосив про присвоєння спеціальних звань. З вітальним словом також виступили міський голова Кропивницького Андрій Райкович та секретар міськради Андрій Табалов. Єпископ Кропивницький і Голованівський Марк Православної Церкви України привітав рятівників зі святом та відправив молитву.
Джерело: Факел

Схожі публікації