В ОКВП «Дніпро-Кіровоград» пояснили, хто та як виконує повірку лічильників

В ОКВП «Дніпро-Кіровоград» пояснили, хто та як виконує повірку лічильників

ОКВП «Дніпро-Кіровоград», як і раніше, надає послуги з повірки приладів обліку з демонтажем лічильників. Однак з минулого року підприємство має договір про співпрацю з приватним підприємством, яке здійснює повірку без зняття лічильника. Про це повідомляє пресслужба підприємства, інформує медіапортал DOZOR.

Згідно із цією угодою, ОКВП «Дніпро-Кіровоград» передало підприємству інформацію про прилади обліку, дату їхньої повірки та адреси встановлення. Натомість не передавало жодної інформації, яка підпадає під визначення «персональні дані». Ми готові співпрацювати і з будь-якими іншими підприємствами, які надаватимуть абонентам подібні послуги.

«Хочемо також наголосити, що кожен зі способів повірки має свої плюси і мінуси. Зокрема, головним плюсом повірки без демонтажу є швидкість процедури. З іншого боку, якщо з демонтажем, то лічильник ще й промиють на стенді, за потреби є можливість почистити й фільтр на трубі, що перед ним. У будь-якому разі, який із способів повірки та лабораторію обрати — вибір за споживачем», — йдеться у повідомленні.

Схожі публікації