В Олександрії дві дівчини постраждали від шахраїв

В Олександрії дві дівчини постраждали від шахраїв

В Олександрії шахраї заволоділи номерами телефонів 2 дівчат і оформили на них кредити.

6 вересня до Олександрійського відділу поліції звернулася 22 річна мешканка міста з приводу того, що 22 серпня, невідома особа шахрайським шляхом заволоділа її номером телефону та оформила на неї кредит на суму 1200 гривень, повідомив подробиці події начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський.

Того ж дня до Олександрійського відділу поліції звернулася 28 річна мешканка міста з заявою про те, що невідома особа шахрайським шляхом заволоділа її номером телефону та взяла на ім’я два кредити в банку на загальну суму 2500 гривень, додає Сергій Козловський.

За даними фактами були порушені кримінальні провадження за ознаками кримінальне правопорушення передбаченого за частиною 1 статті 192 Кримінального кодексу України.

Ці злочини караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

Поліція попереджає, що на території міста та області продовжують мати місце факти шахрайства. Зловмисники використовують різні способи, в першу чергу дзвонять заявникам та представляються працівниками служби безпеки банку. Далі вони повідомляють, що картка заблокована. Або надходять смс з номером телефону куди потрібно зателефонувати, з приводу того, що картка заблокована. У таких випадках, ні в якому разі не телефонуйте на ці номери. Одразу звертайтесь на телефон гарячої лінії банку, в якому видана ваша картка, а також повідомляйте на телефон 102 до поліції.

Також, ви можете помітити, коли зловмисники перевипускають вашу картку.  Ознаками цьому є те — що ваша картка перестає ідентифікуватись в мережі стільникового зв’язку. У цьому випадку треба безпосередньо звернутись до оператора мережі та заблокувати цей номер телефону. Є імовірність, що шахраї  перевипустили вашу картку. За допомогою картки вони зможуть здійснювати операції безпосередньо за участю вашого номеру телефону.

Джерело: Олександрійські новини

Схожі публікації