В Олександрії говорили про впровадження соціального замовлення

В Олександрії говорили про впровадження соціального замовлення

24 грудня в Олександрії пройшла панельна дискусія «Якісні соціальні послуги в громаді — це реально?», інформує ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр».
 
Обговорення зібрало людей, для яких дана тема є важливою. Програма проведення панельної дискусії була розписана на півтори години, втім обговорення продовжувалось понад дві.

В ході дискусії обговорювалось питання необхідності впровадження соціального замовлення на території Олександрійської ТГ.

Голова КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», очільниця громадської коаліції «Соціальне замовлення: співпраця влади і громади Кіровоградщини» Алла Волошина розповіла про законодавчі аспекти впровадження інструменту «соціальне замовлення».

Своїм досвідом надання соціальних послуг за кошти місцевих бюджетів (послуги соціальної профілактики для клієнтів пробації у Кропивницькому) ділився Костянтин Данильченко, виконавчий директор БО «100% життя. Кропивницький».

Директорка центру соціального обслуговування м. Олександрія Олена Грінчак розповіла, які соціальні послуги надає територіальний центр соціального обслуговування в Олександрійській громаді.

В дискусії взяли участь представники громадських організацій та соціальних служб міста. Організатори подякували присутнім за зацікавленість у важливій для Олександрії темі та її активне обговорення.

Проведення панельної дискусії «Якісні соціальні послуги в громаді — це реально?» реалізовано в межах проєкту «Соціальне замовлення: співпраця влади і громади Кіровоградщини», що здійснює КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії.

Схожі публікації