В Олександрії хворих на COVID-19 не виявлено

В Олександрії хворих на COVID-19 не виявлено

13 квітня міський голова С.Цапюк провів засідання оперативного штабу із питань запобігання поширенню на території міста COVID-19.

Степан Кирилович поінформував про стан захворювання на Кіровоградщині. Так, в області лабораторним методом підтверджено 142 випадки захворювання на коронавірус, з них 5 дітей та 54 медичних працівники.

В Олександрії наразі ситуація стабільна: хворих на COVID-19 не виявлено. У стаціонарах дитячої та міської лікарень кількість хворих з пневмонією зменшилася практично вдвічі.

У медичних закладах міста посилено карантинний режим; 14 квітня в області очікується централізоване постачання індивідуальних засобів захисту для медичних працівників. Міський голова доручив до кінця дня провести додаткове навчання медичного персоналу щодо дій у випадку захворювання на коронавірус.

Представники Держпродспоживслужби доповіли, що під час перевірки дотримання санітарних норм виявлені численні порушення у ковбасному павільйоні. Тому рішенням оперативного штабу його робота буде припинена. Також директору центрального ринку доручено перенести торгівлю з прилеглих вулиць на територію ринку.

Ритуальним службам буде доведена інформація про нові вимоги МОЗу щодо поховання людей, які померли від COVID-19.

Сьогодні на території Олександрії на самоізоляції перебуває 205 чоловік, які повернулися з інших країн, 30 з них зареєстровано лише за вихідні дні. 7 осіб відмовилися спілкуватися з медиками, відповідна інформація направлена в міськвідділ поліції для реагування.

ДСНС та комунальні служби продовжують роботи щодо дезінфекції місць масового перебування. Для дієвого контролю за обробкою під’їздів перед проведенням робіт про це будуть повідомляти старших будинків, які контролюватимуть відповідний процес.

Також у територіальному центрі соціального обслуговування громадян продовжується збір і розфасовка продуктів харчування, які будуть безкоштовно передаватися малозахищеним людям похилого віку відповідно до затверджених списків.

Схожі публікації