В Олександрії лiкарi швидкої допомоги не приїхали на виклик до хворої

В Олександрії лiкарi швидкої допомоги не приїхали на виклик до хворої

В Олександрiї лiкарi швидкої допомоги вiдмовилися приїхати на виклик до хворої з температурою 40,1.

Медичнi працiвники аргументували свою вiдмову тим, що бояться приїздити i порадили пити парацетамол.

Цiєю iсторiєю олександрiйка Валентина подiлилася з головою громадської органiзацiї “Думка Громади” Олександром Кіяшко.

“У мене кiлька днiв тому трапилася така iсторiя, яка мене шокувала. У моїй падчерки пiднялася температура, це було вдень. Вимiряли температуру, було 38,3. Подивилися горло, я зрозумiла, що це ангiна, швидше за все, тому що горло було дуже запалене. Ми пили жарознижуючi, полоскали горло, але їй не ставало краще. I до восьмої вечора вона сказала, що їй дуже погано, в головi паморочиться i вiдчуття такi, що трохи до судом не доходить. Вимiрюємо температуру, у неї – 40,1 “- олександрiйка.

Валентина зателефонувала в швидку допомогу, де їй порадили випити парацетамол, який вони i так вживали, але температура не знизилася.

“Ми не приїдемо, тому що ми боїмося. Скаржтеся, куди хочете, але ми не приїдемо” – вiдповiли Валентинi по телефону швидкої допомоги.

Потiм чоловiк Валентини подзвонив на номер “гарячої лiнiї”, де спiврозмовник переписав їх данi i сказав, що взагалi-то швидка повинна була приїхати навiть при температурi 38. По телефону чоловiк так само додав, що допомогти нiчим не може, їм швидка допомога не пiдпорядковується . Чоловiк Валентини наполягав на наданнi допомоги, i спiврозмовник погодився сам зателефонувати в швидку допомогу. Через 10 хвилин чоловiк передзвонив, сказав, що посварився зi спiвробiтниками швидкої допомоги, i вони не приїдуть. Вiн порадив викликати таксi i їхати в лiкарню.

Валентина з чоловiком i донькою так i зробили. Вона каже, що на санпропускнику їх прийняли, послухали легенi, подивилися горло, вимiряли температуру, тиск, взяли загальний аналiз кровi. I вiдправили в лорвiддiлення. Валентина каже, що до цих медпрацiвникiв у неї претензiй немає.

Наступного дня Валентина пiшла до головлiкаря швидкої допомоги. Де їй вiдповiли, що вони не виїжджають на температуру i тиск, що вони повиннi були звернутися до сiмейного лiкаря, а сiмейний лiкар вже повинен давати призначення.

 

Джерело: Златопіль

 

Схожі публікації