В Олександрії минулого року 27 дітей втратили свою родину

В Олександрії минулого року 27 дітей втратили свою родину

27 дітей стали сиротами або залишилися без батьківської опіки/піклування в Олександрійській громаді протягом 2023 року. Із них одну дитину матір покинула ще в пологовому будинку, дев’ять дітей осиротіли та батьків 17-х неповнолітніх позбавили батьківських прав.

За сприяння спеціалістів Служби у справах дітей всі діти влаштовані під опіку/піклування до найближчих родичів, дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та БФ «Джерело життя». Окрім того, вісім малюків отримали повну родину при усиновленні громадянами України.

Основними причинами посиротіння/позбавлення прав стали:

  • асоціальний спосіб життя батьків;
  • хвороба батьків, яка перешкоджає їм належним чином виконувати батьківські обов’язки;
  • безвідповідальне ставлення дорослих до виконання батьківських обов’язків (перекладають свої обов’язки на плечі бабусь, дідусів та інших родичів);
  • смерть батьків.

Сьогодні в Олександрійській громаді на обліку перебуває 14 дітей, які ще чекають на нову родину.

– Посиротіння – це актуальна проблема, з якою ми, дорослі, можемо допомогти і забезпечити кожній дитині шанс на щасливе дитинство та стабільне майбутнє, – зазначають у міській Службі у справах дітей.

Якщо у вас є бажання подарувати дитині родину, створити прийомну сім’ю чи будинок сімейного типу, звертатися можна до Служби у справах дітей та міського центру соціальних служб.

Адреса: пр. Соборний, 59, кабінет №122 (служба у справах дітей).
Телефони: (066) 42-11-024, (096) 087-14-04.
Або кабінети №405-406 (Центр соціальних служб), телефон: (05235) 7-23-88.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації