В Олександрії молодь говорила про адаптацію ВПО і вела діалог про відновлення України

В Олександрії молодь говорила про адаптацію ВПО і вела діалог про відновлення України

Впродовж 11-12 серпня 2022 року з нагоди Дня молоді команда ГО «Десяте квітня» організувала в Олександрії захід, що увійшов до загальної святкової програми. Участь в події взяли понад 100 молодих осіб з-поміж місцевих і ВПО. Вони дізналися про потреби ВПО і долучилися до дискусії щодо пошуку шляхів адаптації.

11 серпня ВПО у складі 5 осіб взяли участь у щорічному змаганні «Ігри розуму — 2022». Організували гру Олександрійська міська централізована бібліотечна система разом з ПК «Світлопільський» за підтримки відділу молоді та спорту міської ради і ГО «Нова хвиля».

Загалом у змаганнях взяли участь 6 збірних команд, до яких увійшли ще члени молодіжної ради, відділу молоді та спорту, бібліотекарі, представники громадських організацій. У результаті команда ВПО «Волонтери» посіла почесне третє місце, познайомилася з представниками Молодіжної ради та молодіжного парламенту, обговорила ідею створення у місті молодіжного хабу, яку наступного дня донесли міському голові Сергію Кузьменкові в невимушеному спілкуванні за кавою. Молодь висловила бажання та потребу у навчанні проєктному менеджменту та азам бізнесу.

12 серпня в рамках проведення заходу біля ПК «Світлопільський» діяло три локації: фотозона «Молодь у фокусі», «Жива бібліотека» і локація «Підвішена допомога», обмін пропозиціями між олександрійцями та ВПО.

Під час фотосесії всі охочі фотографувалися в Інстарамці, створеній до Дня молоді, з хештегами #Українаєдина, #молодьсила, #десятеквітня, #олександріямоя_мрія, бавовною та іграшковим байрактаром. Багато ВПО і місцевих обмінювалися ідеями, як вони можуть бути корисні один одному, залишали відгуки про роботу «Живої бібліотеки».

Довідка. Спеціалісти ГО «Десяте квітня» надають юридичну, психологічну, гуманітарну та соціальну допомогу ВПО у пʼятьох областях у рамках проєкту за фінансової підтримки UNHCR Ukraine — Агентство ООН у справах біженців в Україні.

Схожі публікації