В Олександрії обговорюють перейменування вулиць з дерусифікованими топонімами

В Олександрії обговорюють перейменування вулиць з дерусифікованими топонімами

В Олександрійській громаді розпочався процес перейменування вулиць та провулків, які підлягають дерусифікації згідно з рішенням Експертної ради Міністерства культури та інформаційної політики України з питань подолання наслідків русифікації та тоталітаризму. У квартальних комітетах вже почалися збори та обговорення пропозицій щодо нових топонімів.

20 квітня відбулося громадське обговорення перейменування провулка Мічуріна, що знаходиться у Покровському мікрорайоні. Жителі приватного сектору кварталу №10 проголосували за перейменування провулка на ім’я Павла Зімяхіна – агробіолога, педагога, поета. Був репресований у 1940 році.

Управління забезпечення діяльності та відділ внутрішньої політики провели збори та ознайомили жителів з пропозицією топонімічної комісії та способами внесення своїх пропозицій для розгляду. Аналогічні збори планують проводити і в інших квартальних комітетах, де також будуть змінювати назви топонімів.

Важливо зазначити, що з 12 квітня по 12 травня триває громадське обговорення топонімів в Олександрійській громаді. Очікується, що після завершення цього процесу будуть прийняті остаточні рішення щодо перейменування топонімів в місті.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 21.04.2023 @ 21:05

    А что делать с декоммунизацией названий наших улиц.Она ведь не закончена. Например ул коммуниста Скичко.Существует до сих пор и ее не считают коммунистической.Первый секретарь горкома партии коммунистов,преследовавший инакомыслящих наших граждан.Участник развала угольной промышленности в городе.За что такая милость к коммунистам в Александрии.Видимо это не свернуть у местной мафии даже СБУ молчит в тряпочку,а вот это точно удивляет….Придется идти повыше там коммунистов и их прихильников поменьше.

Коментарі закрито