В Олександрії оголосили різдвяний збір на дрони

В Олександрії оголосили різдвяний збір на дрони

Олександрійська громада продовжує активно волонтерити та підтримувати захисників на передовій. Тож до різдвяно-новорічних свят оголошується великий благодійний збір на дрони для олександрійців, які служать у різних підрозділах. Про це повідомив міський голова Сергій Кузьменко.

Ціль – зібрати до нового року 1 000 000 гривень, на які придбають «бойових птахів».

«Памʼятаєте, який потужний у нас вийшов збір на День міста? Ми разом довели, що Олександрія справді місто-волонтер! Тоді нам вдалось зібрати 1 746 000 гривень! Як і на що витратили, кому передали – я відзвітував.

І ось саме в ці передноворічні дні, до мене знову звернулись одразу з кількох підрозділів ЗСУ. Це наші воїни-олександрійці! Їм потрібні безпілотники. Це єдиний подарунок, який їм потрібен на Новий рік.

Розумію, що всі ви в ці дні думаєте, що поставити на стіл, що покласти дітям під ялинку, всім складно, у всіх багато проблем… Але давайте памʼятати, завдяки кому у нас буде новорічний стіл у власних домівках. Кому складніше, ніж нам! Давайте допоможемо нашим бійцям нищити ворога і наближати перемогу України!», – зазначив Сергій Кузьменко.

Приєднатися до спільної справи й зробити донат на придбання дронів можна за посиланням: https://qp.payhub.com.ua/#/service/96133?iframe=qp (рахунок Благодійного фонду Сергія Кузьменка «Турбота»).

Також можна перерахувати кошти за реквізитами:

БО «Благодійний Фонд СЕРГІЯ КУЗЬМЕНКА «ТУРБОТА»

АТ «ПУМБ»

МФО 334851

Код ЄДРПОУ 43636523

Р/р UA173348510000000026004206989

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації