В Олександрії перевірять безпеку дитячих центрів та атракціонів

В Олександрії перевірять безпеку дитячих центрів та атракціонів

У зв’язку з випадком травматизму в дитячому розважальному центрі «Пальма», розпорядженням міського голови створено робочу групу з перевірки квест-кімнат, ігрових кімнат, розважальних центрів та атракціонів.

24 червня профільний заступник міського голови Ірина Чемерис провела нараду відповідної групи, до складу якої увійшли представники правоохоронних, контролюючих органів та управлінь міської ради.

Звертаючись до присутніх, Ірина Чемерис зазначила: «За останній місяць у цьому закладі  було два випадки падінь дітей, які зазнали травм. Звернення від батьків до міської ради не надходили, але факт є. Тому для упередження ситуацій із травмування дітей створена відповідна робоча група. Багато  олександрійців стурбовані даними випадками, тому міська влада провела роботу з власниками будівлі та кафе, а також запровадить ряд превентивних заходів до інших дитячих центрів та атракціонів.
Із власниками закладу проведена робота, вони зреагували і на сьогодні вже виконали ряд робіт, аби у подальшому не допустити травмування дітей».

Робоча група розглянула питання щодо створення реєстру дитячих центрів і кімнат на території Олександрійської громади для подальшого обстежень цих закладів.

Враховуючи, що небезпеку для дітей можуть становити недобудови, присутні також вирішили включити до цього переліку покинуті нежитлові будівлі.

З метою попередження нещасних випадків, із наступного тижня робоча група розпочне обстеження дитячих розважальних закладів на предмет дотримання вимог законодавства у сфері охорони дитинства, захисту прав споживачів, охорони праці, протипожежної безпеки та інших нормативно-правових актів.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації