В Олександрії представлять мюзикл «Добріше, ніж завтра»

В Олександрії представлять мюзикл «Добріше, ніж завтра»

В Олександрії готується до показу оригінальний авторський сімейний різдвяний мюзикл «Добріше, ніж завтра». Премʼєра відбудеться 21 та 22 грудня о 18:00 на сцені Палацу культури «Світлопільський».

Авторський мюзикл за оригінальною ідеєю та сценарієм Дмитра Клюєва та Олени Карпачової розповість глядачеві історії звичайних людей, сусідів, що живуть в одному будинку.

«Ідея мюзиклу народилася влітку, — згадує Дмитро Клюєв. — Одразу вирішили реалізувати масштабний проєкт на Різдво, адже розуміли — часу на його підготовку треба дуже багато».

«Все літо працювали над сценарієм. Були різні ідеї. Одразу вирішили, що буде кілька сюжетних ліній. Шукали нестандартні ходи, щоб глядачеві було цікаво. В результаті зʼявилась добра різдвяна історія з елементами містики, драми та гумору, — додає Олена Карпачова. — Ми вкладали в сюжет просту філософію. Кожна історія, яку побачать глядачі, відгукнеться в їхніх серцях та душах, адже буде близькою і зрозумілою будь-кому з нас».

Проєкт є масштабним та унікальним для Олександрії. До роботи залучено більш як 100 людей: понад 60 акторів на сцені та 40 в команді. Серед акторів є діти з різних міст України, зокрема з Харкова та Мелітополя. Майже два місяці триватиме підготовка та побудова декорацій, аби створити неймовірну атмосферу та занурити глядача у дивовижний світ різдвяного дива. У сценічних костюмах героїв немає випадкових деталей. Музичні номери — всесвітньо відомі різдвяні композиції з оригінальними текстами від авторів мюзиклу, які озвучили професійні актори. Танцювальні номери до показу готує хореограф Валерій Шохін, учасник шоу “Танці з зірками”. Палац культури «Світлопільський» на час репетицій та прем’єри припиняє іншу концертну діяльність.

Різдвяний мюзикл «Добріше, ніж завтра» пройде за підтримки Олександрійської міської ради та управління культури і туризму.

На глядачів чекає захопливий сюжет, дивовижні спецефекти, вражаючі пісні та приємні сюрпризи.

Квитки вже доступні в касі Палацу культури «Світлопільський» (робочі години: 14:00-18:00, сб.: 10:00-14:00). Телефон для довідок: +380 (68) 264 31 19.

Більше інформації в телеграм-каналі ПК «Світлопільський»: https://t.me/svitlopolka

Схожі публікації