В Олександрії презентують книгу про історію мотоспорту регіону

В Олександрії презентують книгу про історію мотоспорту регіону

«Історія мотоспорту Олександрії в фотографіях» та «Спортивній трасі «Завадівка» 60 років» – дві нові книги В’ячеслава Чебишева, презентація яких відбудеться 9 лютого 2022 року об 11:00 годині в читальній залі Центральної бібліотеки (вул. Григорія Усика, 41).

Книга «Історія мотоспорту Олександрії в фотографіях» є першою книгою дилогії про мотоспорт, над якою автор працював 5 років. До неї увійшли 559 фотографій за період з 23 травня 1954 року до 17 квітня 2021 року. Ця презентабельна книга є іміджевою та своєрідною візитівкою для Олександрії.

Книга «Спортивній трасі «Завадівка» – 60 років» – історичне дослідження, яке показує, як спортивна траса «Завадівка», що запозичила назву у села Завадівка (Кропивницького району Кіровоградської області), прославила на весь світ Кіровоградщину. В книзі наведені дати проведення важливих змагань на цій трасі, цікаві факти з історії мотокросів. Вона також добре ілюстрована і буде корисною краєзнавцям та любителям мотоспорту.

В бібліотеці нагадали про карантинні заходи: вхід користувачам віком від 18 років з сертифікатом вакцинації або негативним ПЛР-тестом чи експрес-тестом на визначення антигену, пройдений не раніше ніж за 72 години до заходу; або довідка про одужання; масковий режим.

Схожі публікації