В Олександрії пройде круглий стіл на тему «Ґендер в освіті»

В Олександрії пройде круглий стіл на тему «Ґендер в освіті»

У п’ятницю, 17 грудня, в  Олександрії пройде круглий стіл «Ґендер в освіті».

Захід організовує громадська організація «Олександрійський ґендерний інформаційний центр», що завершує реалізацію проєкту «Тренд на рівність», в рамках якого було об’єднано зусилля експертів, педагогів, батьків, громадських активістів з метою розробки інтерактивної освітньої факультативної програми для учнів старшої школи орієнтовану на утвердження понять рівності статей, зниження рівня стереотипізації «4 кроки гендерної освіти».
 
Під час проєктних заходів на локальному рівні сформовано спільноту практиків ґендерної освіти, що об’єднала вчителів Приютівської і Новопразької ТГ, було проведено три фасилітаційні сесії, у ході яких створено структуру та здійснено змістове наповнення програми «4 кроки гендерної освіти».

Учасники спільноти пройшли навчання на тренінгу «Крокуємо до ґендерної рівності» та отримали сертифікат. І, як результат, 17 грудня 2021 року відбудеться круглий стіл «Ґендер в освіті», де буде представлено та обговорено результати апробації інтерактивної освітньої програми, а також відбудеться презентація «Гайдлайну» та фінальної версії програми.

До участі в обговоренні запрошуються керівники освітніх закладів та спеціалісти освіти. Круглий стіл пройде за адресою: вул. Шевченка, 66, м. Олександрія. Приміщення КУ “Інформаційно — туристичний центр “Олександрія”. Реєстрація відкрита з 12.30 17 грудня  2021 року.
 
У зв’язку з карантинними обмеженнями присутнім потрібно дотримуватися маскового режиму під час відвідування заходу та мати при собі сертифікат про підтвердження проведення вакцинації або дійсний ПЛР-тест.
 
Проєкт «Тренд на рівність» втілюється за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією “Пакт Україна”. Інформація, яка представлена, є виключною відповідальністю ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр» та не обов’язково відображає погляди Уряду Канади і організації Пакт.

Схожі публікації