В Олександрії пройшла творча зустріч з Інною Забіян

В Олександрії пройшла творча зустріч з Інною Забіян

Центральна бібліотека Олександрійської міської ЦБС є традиційним місцем для зібрань творчих, інтелігентних людей, тих, хто вміє відчувати душею красу ліричних творів.

Сьогодні, 7 серпня, шанувальники поетичного слова зібралися на літературний ліцей «Поезія рідного краю», який був присвячений творчості нової зіроньки на поетичному небосхилі – Інні Забіян.

Інна Федорівна — завідувачка методичного кабінету Олександрійського аграрного фахового коледжу, психологиня. На творчість її надихнули події останніх місяців і всі пережиті почуття вона перенесла на папір – у глибоку патріотичну поезію, сповнену філософського змісту та соціального звучання. У ній відчувається біль, туга й віра у швидку перемогу над ворогом.

Під час зустрічі Інна Забіян декламувала власні вірші, які бентежили душу слухачів, наповнювали серця високим патріотизмом, добром та любов’ю до Батьківщини, України.

Учасники зібрання оцінили високий рівень майстерності поетеси та побажали їй внутрішньої гармонії, невичерпної енергії і подальших творчих успіхів, а олександрійська поетеса Лілія Маруфі подарувала Інні Забіян чудовий вірш-відгук на чуттєву зустріч.

Захід був теплим, надзвичайно зворушливим та залишив багато приємних вражень.

Джерело: Центральна бібліотека Олександрійської міської ЦБС

Схожі публікації