В Олександрії пропонують виділити понад 800 тис. грн на районну лікарню

В Олександрії пропонують виділити понад 800 тис. грн на районну лікарню

В Олександрії пропонують збільшити доходи та видатки на виплату зарплати лікарям районної лікарні на суму 837 тисяч гривень за рахунок субвенцій громад району.

Відповідна пропозиція прозвучала на сьогоднішньому засіданні виконкому Олександрійської міської ради. Пропонується збільшити доходи та видатки на суму 837 тисяч гривень за рахунок субвенцій Новопразької, Приютівської та Попельнастівської громад на виплату заробітної плати медичним працівникам Центральної районної лікарні, а також провести внутрішній перерозподіл коштів.

«Ситуація в районній лікарні непроста. Тож дякую керівникам громад за те, що швидко відреагували і вже понад 800 тисяч гривень місто отримало на підтримку районної лікарні. Ми додаємо кошти з місцевого бюджету і виділяємо 2,2 млн. грн, щоб медики отримали свою заробітну плату», – прокоментував міський голова Олександрії Сергій Кузьменко.

Окрім того, він повідомив, що за рахунок внутрішнього перерозподілу коштів виділять 2 млн грн на підготовку Олександрії до опалювального сезону.

Джерело: CBN

Схожі публікації