В Олександрії розчистили парк, де стався напад на дівчину

В Олександрії розчистили парк, де стався напад на дівчину

Нещодавно в місті було зафіксовано кілька випадків нападу на дівчат з метою зґвалтування. Невідомий нападав на неповнолітніх в світлий час доби в парку Шевченка.

В Олександрії небайдужі люди розчистили територію, де стався напад на неповнолітню дівчину з метою зґвалтування.

Парк імені Шевченка ( «Шахтар») досить великий і не вся його територія знаходиться в належному стані. Є ділянки, які обросли травою і бур’янами. На одній такій ділянці 27 вересня відбулась спроба зґвалтування неповнолітньої дівчини.

Через кілька днів після того, що сталося четверо олександрійців розчистили територію парку, де стався напад, а саме на вулиці Санітарній.

Організував людей і техніку олександріець Роман Жосан. За його словами на те, щоб розчистити зарослу територію знадобилося пару днів. Бур’янів і сміття було так багато, що треба було зробити п’ять ходок машиною, щоб його забрати.

«Іноді я подорожую по Європі і в першу чергу помічаю, що в багатьох країнах культура чистоти на високому рівні, ось і мені б хотілося, щоб наше місто було теж чистим і було прикладом для всіх. Це в першу чергу залежить від свідомості жителів нашого міста, не викидати сміття куди попало! Нехай це буде прикладом, що можна просто встати з дивана і зробити щось корисне, величезне спасибі моїм хлопцям за надану допомогу! »- каже Роман Жосан.

Джерело: Моя Александрия

Схожі публікації