В Олександрії роздаватимуть переселенцям великі продуктові набори

В Олександрії роздаватимуть переселенцям великі продуктові набори

В Олександрії 7 червня роздаватимуть переселенцям великі продуктові набори від організації World Central Kitchen, інформує CBN.

Кожен набір розраховано на родину, вага пакунку – 15 кг.

Видача буде здійснюватись 7 червня з брендованої палатки за адресою: просп. Соборний, 134 (сквер Героїв АТО), з 14:00. Для отримання продуктового набору необхідний талон.

Видача талонів здійснюватиметься за адресою: площа Соборна, 6 (приміщення музичної школи). Графік роботи: у неділю з 10:00 до 16:00, у понеділок з 9:00 до 17:00. Обідня перерва: з 12:00 до 13:00.

Право на отримання талону мають внутрішньо переміщені особи з 2022 року, які проживають виключно на території Олександрійської громади. Код довідки починається з цифр: 3505.

Один пакет видається на сім’ю від 1-4 осіб, 2 пакети – від 5-8 осіб, 3 – від 9 і більше.

Документи, які треба мати з собою при отриманні талонів:
– оригінали документів, що посвідчують особу;
– довідка ВПО, видана у 2022 році.

Достатньо з документами прийти одному члену родини.

Мешканці громади, які проживають на території старостинських округів, можуть отримати талони у понеділок з 10:00 в приміщеннях сільських/селищних рад.

World Central Kitchen – гуманітарна організація, заснована іспансько-американським шеф-кухарем Хосе Андерсом. Вже понад 10 років він підтримує людей у гарячих точках світу та є одним з найвпливовіших людей світу за версією журналу Time.

Схожі публікації