В Олександрії розвиватимуть жіноче підприємництво

В Олександрії розвиватимуть жіноче підприємництво

Про розвиток малого та середнього підприємництва серед жінок говорили під час робочої зустрічі представниці громадської організації «Олександрійський гендерний інформаційний центр» та спеціалістки з економічного розвитку і підтримки підприємництва Олександрійської міської ради.

Учасниці зустрічі презентували коаліційний проєкт «Жіноче підприємництво – крок до фінансової безпеки», планували спільну роботу з організації активностей, що передбачені в межах цього проєкту. Аналізували потреби жінок, зокрема з-поміж ВПО, жінок-ветеранок та інших людей, які постраждали від конфлікту під час воєнного стану в Україні й зараз перебувають в громаді та узгодили план дій в рамках програми з розвитку жіночого підприємництва.

Проєкт «Жіноче підприємництво – крок до фінансової безпеки» реалізується ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр» в партнерстві з ГО «Жіночий Дзен» та ГО «ТАК» у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт за підтримки Уряду Канади.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації