В Олександрії шукають кандидатів у прийомні батьки

В Олександрії шукають кандидатів у прийомні батьки

В Олександрії  успішно функціонують 3 дитячих будинки сімейного типу та 9 прийомних сімей.

Зрозуміти, зігріти теплом, любов’ю, ласкою і виховати справжнього громадянина нашої держави – основна мета прийомних батьків та батьків-вихователів, адже сімейні стосунки завжди були важливим чинником формування особистості дитини, наголошують у міській раді.

Прийомні батьки, батьки-вихователі є законними представниками прийомних дітей на підприємствах, в установах та організаціях, несуть персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток прийомних дітей, дітей-вихованців. Фінансування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу здійснюється за рахунок державного бюджету.

Прийомним батькам, батькам-вихователям щомісяця виділяються кошти на харчування прийомних дітей, придбання для них одягу, взуття, м’якого інвентарю, лікарських засобів, предметів особистої гігієни, іграшок, книжок тощо.

Розмір щомісячної державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, становить два з половиною прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку (на сьогодні це 4647,5 гривень – на дітей до 6 років і 5795 гривень – на дітей від 6 до 18 років).

Крім того, прийомним батькам і батькам-вихователям щомісячно виплачується грошове забезпечення. Розмір грошового забезпечення встановлюється на рівні одного прожиткового мінімуму для працездатної особи на кожну дитину-вихованця та кожну прийомну дитину.

Тож якщо хтось прагне подарувати дітям-сиротам свою батьківську любов і турботу та створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу, слід  звертатися до Олександрійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: пр. Соборний, 59 каб. 406 (міська рада), контактний телефон: 7-23-88.

 

 

Джерело

Схожі публікації