В Олександрії відбудеться ХІІ Марафонський забіг у «топольках»

В Олександрії відбудеться ХІІ Марафонський забіг у «топольках»

Черговий традиційний «Марафонський забіг у «топольках» готові провести його організатори.

Незмінними натхненниками і організаторами цього спортивно-масового заходу, як завжди, є олександрійці Олександр Жосан та Сергій Слинько. Їх добре знають у спортивних колах не лише Олександрії та України, а й далеко за межами нашої держави. У неділю, 18 серпня, вони планують провести свій вже дванадцятий за рахунком, щорічний аматорський забіг на довгі дистанції, куди запрошують всіх бажаючих.

Отож два ентузіасти взяли лопати, граблі, мотокоси та власноруч, разом з кількома своїми помічниками та помічницями, «в поті лиця», кілька днів поспіль приводили у робочий стан кросову трасу на березі Інгульця, відому в народі, як «топольки». А позавчора на своїй сторінці у Фейсбуці відрапортували: траса готова – розчищена від бур`янів і спланована.

Отже, як повідомляють О.Жосан та С.Слинько, ХІІ забіг відбудеться за будь-якої погоди. Дистанції: повний марафон (42 км), 30 км, півмарафон (21 км), 10 км та 6 км. Відповідно на різних дистанціях забіги стартуватимуть о 6-й, 7-й та 8-й годинах ранку. Вік учасників не обмежується ні «зверху», ні «знизу»; запрошуються також всі бажаючі уболівальники.

Джерело: Голос громади

Схожі публікації