В Олександрії відбувся  благодійний спортивний захід на підтримку  Героїв Азовсталі

В Олександрії відбувся благодійний спортивний захід на підтримку Героїв Азовсталі

9 вересня в на спортивному майданчику школи №9 відбувся благодійний спортивний захід на підтримку Героїв Азовсталі «Підтримка Сталевих».

Усі охочі, які своєю участю виявили бажання підтримати захисників Маріуполя та їхні родини, зареєструвалися і зробили грошові благодійні внески.

На початку змагань учасників заходу привітав начальник відділу молоді та спорту Андрій Ярошевський.

Також перед присутніми виступили маріуполець, очевидець оборони Маріуполя — Володимир Ніколащенко та командир маневреної групи — Володимир Гориславець.

Після розминки учасники змагань приступили до багатоборства, яке складалося із чотирьох вправ, які, виконувалися у бронежилеті: підтягування; віджимання на брусах; армійський жим гирі та тримання бронежилета на витягнутих руках.

Під час змагань одночасно проходила фотовиставка «Небачена Азовсталь» фотографа і керівника пресслужби «Азову» Дмитра Козацького.

Також діяла виставка дитячих патріотичних малюнків для наших захисників.

По завершенню виконання вправ та після підрахування балів, були визначені переможець і призери.

За результатами змагань перше місце виборов Олег Гладкий, друге місце — Ігор Дудка, третє місце посів Богдан Гарькавий.

Переможець і призери благодійних змагань отримали подарункові сертифікати та абонементи в спортзал. Усі учасники були нагороджені грамотами за активну участь.

Зібрані під час змагань кошти були передані асоціації родин Захисників «Азовсталі». Захід був проведений за ініціативи молоді міста на чолі з активістом Василем Возіяном та за підтримки відділу молоді і спорту.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації