В Олександрії відбувся конкурс читців творів Тараса Шевченка

В Олександрії відбувся конкурс читців творів Тараса Шевченка

9-10 березня в Олександрії відбувся конкурс читців творів видатного українського поета Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь аматори, студенти вищих навчальних закладів та учні загальноосвітніх шкіл з різних міст і сіл району.

Усі учасники продемонстрували високий рівень підготовки та багатий внутрішній світ. Журі конкурсу визначило переможців у двох категоріях — серед студентів та аматорів, а також серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. До перших відносяться Дмітрієва А., Проквас В., Скрицький О., Макаренко А. та Повстяна В., а до других — Шаповалов О., Яворська К., Монастирська О., Шаран А., Сергеєва С. та Бискуб Л.

Народний хор «Веселка», який складається з місцевих музикантів та вокалістів, виконав на сцені українські народні пісні, з якими зібрана публіка могла співати разом з ними.

На завершення конкурсу всі учасники отримали грамоти за активну участь у заході, а переможці та призери додатково отримали сувеніри. Захід став доброю нагодою для відзначення та вшанування творчого доробку Тараса Шевченка та популяризації його творів серед молоді та дорослого населення.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації