В Олександрії відбувся мітинг-реквієм за загиблими учасниками бойових дій на території інших держав

В Олександрії відбувся мітинг-реквієм за загиблими учасниками бойових дій на території інших держав

15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, відбувся мітинг-реквієм біля меморіального комплексу пам’яті воїнів-афганців, що знаходиться перед міською радою на площі Героїв Чорнобиля.

Це вже 34-та річниця від дати виведення військ з Афганістану.

Участь у заході взяли керівництво міської ради на чолі з міським головою Сергієм Кузьменком, військові, голови районної військової адміністрації та ради, ветерани-учасники бойових дій на території інших держав та представники громадських організацій.

Звертаючись до присутніх, Сергій Кузьменко подякував воїнам-інтернаціоналістам за службу нашому місту, вірність військовій присязі та віру в Україну.

«Сьогодні, на жаль, ми знову говоримо не за мир, а за війну. Серед хлопців, які служили на тій війні, багато і сьогодні ухвалили для себе рішення і знову взяли зброю до рук для того, щоби захищати свою країну. Важкі часи, але сила українського народу і мужність збройних сил всиляє впевненість в тому, що скоро ми будемо відзначати день нашої перемоги», – сказав міський голова.

До слів пам’яті і пошани також приєдналися голова районної ОВА Ольга Коріненко та голова громадської організації «Олександрійська спілка захисників Вітчизни» Олександр Піщанський.
Насамкінець присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіалу.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації