В Олександрії відбувся Відкритий турнір із шашок

В Олександрії відбувся Відкритий турнір із шашок

19 листопада в місті відбувся Відкритий турнір Олександрії з шашок пам’яті майстра спорту Григорія Тітаренка. Участь у ньому взяло 20 учасників з різних куточків центральної частини України: Олександрії, Горішніх Плавнів, Сміли, Чигирина, Долинської та Козельщини.

Серед гравців були не лише любителі, а й майстри спорту та учасники різних всеукраїнських чемпіонатів.

Начальник відділу молоді і спорту Андрій Ярошевський від імені міського голови Сергія Кузьменка привітав усіх учасників турніру і побажав кожному отримати задоволення та перемоги найкращим.

У результаті запеклої гри призові місця були розподілені наступним чином: І місце виборов Олександр Ібрагімов (Сміла), II — Анатолій Остапченко (Козельщина), III – олександрієць Володимир Тітаренко (син майстра спорту Григорія Тітаренка, на честь якого і названий турнір). Переможці отримали медалі та грамоти, а інші учасники нагороджені дипломи відділу молоді та спорту міської ради.

Для довідки: Григорій Тітаренко народився 1 травня 1951 року в Олександрії. Усе життя пропрацював у вугільній промисловості, був кавалером III ступеню шахтарської слави. Шашками займався з молодих років. Був чемпіоном та призером міських і обласних змагань. У фіналі кубка України з шашок виконав норматив Майстра спорту.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації