В Олександрії віддали шану ліквідаторам Чорнобильської аварії

В Олександрії віддали шану ліквідаторам Чорнобильської аварії

В Олександрії відбулося нагородження учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Міський голова Сергій Кузьменко подякував ліквідаторам за подвиг, який вони здійснили 37 років тому. Він зазначив, що до ліквідації аварії долучилися люди різних професій, які подолали некероване полум’я мирного атому, будували домівки для постраждалих та брали активну участь у житті міста.

За багаторічну працю, високий професіоналізм та значний особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Грамотою Кіровоградської обласної ради нагородили Сергія Чумаченка. Подяку Кіровоградської обласної ради оголосили Івану Андрущенку, Олександру Рєзнику та Ігорю Турбаївському.

Грамотою Олександрійської міської ради нагороджено ліквідатора Григорія Карделюка. Подяку Олександрійського міського голови оголошено Віктору Бражнікову, Георгію Гострому, Геннадію Гришину, Віктору Коваленку, Василю Левченку, Анатолію Матяшу, Віктору Путіліну та Валерію Тесленку.

По завершенню нагородження, учасники заходу перейшли до пам’ятного знаку на площі Героїв Чорнобиля, де хвилиною мовчання вшанували пам’ять ліквідаторів, які пішли з життя, та поклали квіти.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації