В Олександрії відкрилася виставка альтернативних ялинок

В Олександрії відкрилася виставка альтернативних ялинок

17 грудня в палаці урочистих подій розпочала свою роботу благодійна виставка-ярмарок альтернативних ялинок, де увазі відвідувачів представлено 17 новорічних красунь, зроблених власними руками. Над їх створенням працювали колективи з різних шкіл та позашкільних закладів міста. Ярмарок такого формату вже вдруге проводиться в Олександрійській громаді. Минулого року він відбувся у палаці культури «Світлопільський».

Мета заходу залишилася незмінною: вчити дітей дбайливо ставитися до природи, розвивати свої творчі здібності та заохотити олександрійців до благодійництва.

На відкриття виставки завітала секретарка міської ради Вікторія Косяк. Під час офіційної частини вона звернулася до присутніх: «Це гарний приклад для наших дітей і нас, дорослих, творити добро та займатися благодійництвом. Переконана, що такий захід стане гарною традицією у нашій громаді».

Цього року на виставці можна придбати не лише альтернативні ялинки, але й новорічні прикраси та солодощі, які презентують олександрійські майстри.

Також з нагоди відкриття виставки-ярмарку працювали й майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас. В їх проведенні допомогли фахівці Центральної бібліотечної системи міста.

Виставка працюватиме у палаці урочистих подій до 24 грудня щодня до 17.00. П’ятниця — до 16.00. Вихідний: неділя та понеділок.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації